Collection: Food/Treats

32 products
  • Deer Antler
    Deer Antler
    Regular price
    $12.70
    Sale price
    $12.70
    Unit price
    per 
  • Pigs Ears
    Pigs Ears
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Unit price
    per 
  • Nutrience - Grain Free
    Nutrience - Grain Free
    Regular price
    $42.00
    Sale price
    $42.00
    Unit price
    per 
  • Cattle/Cow Hoof/Hooves
    Cattle/Cow Hoof/Hooves
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Unit price
    per 
  • Bully Stick/Beef Chew 15cm
    Bully Stick/Beef Chew 15cm
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Unit price
    per 
  • Pig Trotter
    Pig Trotter
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Unit price
    per 
  • Liver Training Treats 100g
    Liver Training Treats 100g
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Unit price
    per 
  • Chicken Necks
    Chicken Necks
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Unit price
    per 
  • Nutrience 30/20 Performance
    Nutrience 30/20 Performance
    Regular price
    $0.00
    Sale price
    $0.00
    Unit price
    per 
  • Mixed bag of chews
    Mixed bag of chews
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $23.00
    Unit price
    per 
  • Superior Chunky Dog Roll 2.2kg
    Superior Chunky Dog Roll 2.2kg
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $8.00
    Unit price
    per 
  • Marshmallow Bites/sheep lung 100g
    Marshmallow Bites/sheep lung 100g
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Unit price
    per 
  • Beef Pizzle Chew 15cm
    Beef Pizzle Chew 15cm
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Unit price
    per 
  • WOOF - freeze dried treats/bites
    WOOF - freeze dried treats/bites
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Unit price
    per 
  • Lamb Ears
    Lamb Ears
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Unit price
    per 
  • Nutrience - Original (Chicken & Brown Rice)
    Nutrience - Original (Chicken & Brown Rice)
    Regular price
    $95.00
    Sale price
    $95.00
    Unit price
    per 
  • Lamb Tripe
    Lamb Tripe
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Unit price
    per 
  • Deer Ears
    Deer Ears
    Regular price
    $2.60
    Sale price
    $2.60
    Unit price
    per 
  • Chicken Breast 100gm
    Chicken Breast 100gm
    Regular price
    $8.50
    Sale price
    $8.50
    Unit price
    per 
  • Nutrience - Subzero
    Nutrience - Subzero
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $150.75
    Unit price
    per 
  • Beef Trachea 200gm
    Beef Trachea 200gm
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Unit price
    per 
  • Nylabone Pop-in treats 30pk 150gm
    Nylabone Pop-in treats 30pk 150gm
    Regular price
    $13.60
    Sale price
    $13.60
    Unit price
    per 
  • Duck Bone 300gm
    Duck Bone 300gm
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $12.00
    Unit price
    per 
  • Nutrience Original Cat Food
    Nutrience Original Cat Food
    Regular price
    $70.00
    Sale price
    $70.00
    Unit price
    per 
  • Zoe Tender Bites 150gm Apple & Cinnamon **SALE**
    Zoe Tender Bites 150gm Apple & Cinnamon **SALE**
    Regular price
    $14.40
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Beef Paddywack
    Beef Paddywack
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Unit price
    per 
  • Cow/Beef Ears
    Cow/Beef Ears
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Unit price
    per 
  • Shine Canine Gift Card
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Been Shin Bone Half
    Been Shin Bone Half
    Regular price
    $10.50
    Sale price
    $10.50
    Unit price
    per 
  • Beef Shin Bone
    Beef Shin Bone
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Unit price
    per 
  • Beef Knob Bone
    Beef Knob Bone
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Unit price
    per 
  • Beef Clod Bone Large
    Beef Clod Bone Large
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Unit price
    per